Nordtax – Tavo komandos dalis

Nordtax tai autorizuota buhalterinė įmonė Norvegijoje. Mūsų įmonės autorizuoti buhalteriai turi daugiau kaip 20 metų darbo patirties, todėl galime užtikrinti kvalifikuotą paslaugų teikimą Jums.

Nordtax pagrindinis tikslas – tapti Jūsų įmonės asmeniniu buhalteriu ir padėti spręsti iškilusias finansines bei verslo problemas. Mums nėra skirtumo ar Jūs tai maža vieno žmogaus įmonė ar labai stambi kompanija – Jūs mums visi esate svarbūs! Todėl įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius, konsultuojame mokesčių, apskaitos bei verslo klausimais. Stengiamės, kad buhalterija ir mokesčiai nesukeltų Jums papildomo streso, o padėtų priimti teisingus sprendimus Jūsų veikloje.

Norint užtikrinti profesionalų darbą, mes nuolatos domimės įstatymų pakeitimais, naujomis taisyklėmis, dalyvaujame konferencijose bei seminaruose. Taip pat verčiame ir siunčiame naujausią informaciją savo klientams dėl įstatymų pakeitimų pagal jų veiklos pobūdį. Dalyvaujame įmonės akcininkų bei vadovų susirinkimuose, atstovaujame klientus Norvegijos valstybinėse instancijose.

Mes džiaugiamės, kad mumis jau pasitikėjo daug mažų ir stambių įmonių su kuriomis sėkmingai dirbame kartu.

Susisiekite su mumis neįpareigojančiam pokalbiui ir suraskime sprendimus kartu.