Finansinė analizė tai Jūsų verslo praeities, dabarties ir ateities įvertinimas

Įmonėje esanti sukaupta informacija turi būti objektyviai įvertinta, nes tik tokiu būdu galima priimti tikslius ir optimalius valdymo sprendimus bei išlikti konkurencingiems rinkoje. Finansinė analizė yra vienas iš objektyviausių būdų tinkamai įvertinti informaciją, ir tai yra jos didžiausia reikšmė bei privalumas. Ji padeda atsakyti į klausimą, ar įmonė eina teisingu keliu ir ypač naudinga nustatant įmonės pelningumą bei be abejo plėtros galimybes.

Darome finansinę analizę pagal norvegų modulį “johs-modellen”. Apskaičiuojame pagrindinius Jūsų įmonei aktualiausius finansinius rodiklius – pelningumą, likvidumą, finansavimą ir įmonės solidumą. Rodikliai parodys kiek Jūsų investuotas kapitalas uždirbo pelno atsižvelgiant i Jūsų verslo riziką ir Norvegijos bankų palūkanas. Jūsų įmonės finansavimo  rodikliai parodys kokiu būdu yra finansuojama įmonės veikla. Taip pat apskaičiuosime Jūsų įmonės galimybes apmokėti visas sąskaitas pagal pareikalavimą t.y. ar pakankamai įmonė turi pinigų apmokėti laiku savo sąskaitas. Palyginsime Jūsų rezultatus su Jūsų konkurentų rezultatais. Visi rodikliai bus vertinami pagal Norvegijos nustatytus norminius rodiklius.

Finansinę analizę pateiksime Jums netik skačiais ir grafikais, bet ir detaliai aprašysime kiekvieną rodiklio reikšmę Jūsų įmonei. Taip pat pateiksime išvadas ir rekomendacijas. Visa finansinė analizė bus pristatoma ir žodžiu. Galime pristatyti veiklos rezultatus ir Jūsų įmonės darbuotojams, investuotojams, tiekėjams bei kreditoriams.